मामाकी छोरीसँग बिहे गर्दै बाबर आजम

काठमाडौं- पाकिस्तानी कप्तान बाबर आजमको स्वयम्बर भएको छ। आजमले मंगलबार आफ्नै मामाको छोरी सँग स्वयम्बर गरेका हुन्। 

पाकिस्तान सुपर लिग (पीएसएल) को तयारी तीव्र रूपमा भइरहेकोले आजम क्वारेन्टाइनमा छन् । क्वारेन्टाइनमा रहेकै समयमा उनको स्वयम्बर भएको हो । उनको अर्को वर्ष विवाह हुने उनको पारिवारीक श्रोतले बताएको छ ।

बाबर पीएसएलमा कराची किंग्सबाट खेल्दै छन् । सबैले उनलाई टुर्नामेन्टमा राम्रो खेलाडीको रूपमा लिएका छन् । सिजनका बाँकी २० खेलहरू ९ जूनदेखि हुने सम्भावना छ । तर, खेल तालिका भने घोषणा हुन बाँकी छ ।

सधैँ उत्कृष्ट ब्याटिङका कारण खुसी र सुखी रहने बाबरले आफ्नो ‘स्वयम्बर’को खबर गोप्य राखेका थिए। जियो न्यूज उर्दूका अनुसार उनका सबै पाकिस्तानी सहकर्मीलाई पनि उनीहरूको ‘स्वयम्बर’को बारेमा जानकारी थिएन । यो कुरा कसैले खुलासा गरेका थिएनन् ।

बाबरलाई पाकिस्तानको सबै प्रारूपको कप्तान बनाइएपछि उनी निकै व्यस्त थिए । टोलीसँग निकट भविष्यमा खेल्नको लागि केही नन स्टप क्रिकेट छ । उनी पीएसएललगत्तै जून २२ मा इंग्ल्याण्ड जानेछन्। पाकिस्तानले इङग्ल्यान्डविरूद्ध घरेलु, न्यूजिल्यान्ड (घरेलु वा संयुक्त अरब इमिरेट्स) मा र अफगानिस्तानविरुद्ध खेल्नेछ।

पाकिस्तानले टी–२० विश्वकपको तयारीको लागि टी–२० क्रिकेटमा बढी ध्यान दिइरहेको छ । इंग्ल्याण्ड भ्रमणबाहेक उसले वेष्ट इण्डिज टी–२० क्रिकेट खेल्नेछ । पाकिस्तानको खेल यस वर्ष भारतमा हुने टी–२० विश्वकपमा हेर्न लायकको हुनेछ ।

Loading...